wynajem samochodu

Samochód z wypożyczalni na weekend majowy

Długi majowy weekend jest czasem wyczekiwanym przez wszystkich – przez osoby pracujące, jak i studentów oraz uczniów. Wreszcie można skorzystać z prawdziwej wiosennej pogody, często już niemal letniej. Większość osób decyduje się wówczas na relaks na własnej działce – grillowanie i opalanie się to dla wielu prawdziwy wypoczynek.

Oferty wynajmu z Gdyni

wynajem autaCi, którzy mieszkają niedaleko jeziora czy morza, będą wylegiwać się na plaży lub też zdecydują się na zupełnie inną formę wypoczynku – na przykład w górach. Nawet jeśli od gór dzieli nas kilkaset kilometrów, wyprawa z przyjaciółmi może być naprawdę miłym przeżyciem. Jeżeli zależy nam na komforcie, to na pewno nie zdecydujemy się na podróż pociągiem. W okresie majowym PKP będzie przeżywało prawdziwe oblężenie – lepiej więc tego unikać, jeżeli nie chcemy spędzić ośmiogodzinnej podróży siedząc na podłodze koło WC. Autokary są już ciekawszą opcją, jednak zazwyczaj są to starsze modele, które nie posiadają nawet klimatyzacji! Jeśli maj będzie wyjątkowo ciepły, może to być dla nas utrapieniem. Oczywiście żadnego problemu nie mamy, jeśli posiadamy własny samochód.

wynajem samochoduW miastach takich jak Gdynia jednak wiele osób rezygnuje już z własnego auta, gdyż dobre połączenia komunikacyjne – na przykład SKM – sprawiają, że przejazd w ten sposób jest o wiele szybszy, unikamy bowiem korków. Osoby bez własnego samochodu też jednak mają szansę na komfortową podróż w góry, na przykład dzięki usłudze rent a car w Gdyni. Dobre wypożyczalnie samochodów oferują wynajem aut na dni – w przypadku majówki możemy zdecydować się na wynajem na 5 dni, co cenowo wyniesie nas o wiele mniej niż w przypadku wynajmu na dobę lub dwie. Jeżeli wyjeżdżamy na urlop z przyjaciółmi, koszt takiego wynajmu to naprawdę groszowe sprawy! Dzieląc na cztery osoby, każdy zapłaci raptem 25 zł za dzień! A samochody oferowane przez wypożyczalnie są w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym – to pojazdy klasy B, C czy D. Nie dość, że dzięki wypożyczonemu autu za takie pieniądze będziemy mogli dotrzeć w wyznaczone miejsce, to także w miejscowości wypoczynkowej możemy poruszać się za pomocą naszego auta, zwiedzać okolicę.

Cena wynajmu auta klasy B na 5 dni będzie niższa niż cena biletów pociągowych bez ulg! Dla osób, które nie są już studentami, jest to rozwiązanie, na które naprawdę warto spojrzeć, zwłaszcza jeśli cenimy sobie komfort. Wypożyczalnie oferują także wynajem na tydzień czy dwa tygodnie – im dłuższy czas wynajmu, tym niższa cena, dlatego warto również tę kwestię wziąć pod uwagę.