serwis seat

Profesjonalne serwisy Seata

Seat to popularne hiszpańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które zostało założone w 1950 roku. Obecnie marka ta jest silnie rozpoznawalna na terenie całej Europy, od niedawna Seat skutecznie podbija jednak również Amerykę. Marka ta słynie nie tylko z produkcji wysokiej klasy aut, ale również z profesjonalnego serwisu, który świadczy usługi na terenie całej Polski.

Serwis Seata udziela rabatów

serwis seatJakie konkretne usługi serwisowe oferuje ta renomowana marka specjalizująca się w produkcji pojazdów wysokiej klasy? Seat posiada bardzo rozbudowane oferty serwisowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W tym roku Seat zobowiązał się do wystawienia aż pięcioletniej gwarancji serwisowej przy zakupie dowolnego modelu samochodu. Wszystkie usługi serwisowe i przeglądy są wówczas całkowicie bezpłatne. Seat cyklicznie organizuje również różnego typu oferty specjalne. Na ten moment działają aż trzy jesienne promocje, które umożliwiają wykonanie: kompleksowego przeglądu samochodu przed zimą w cenie 49 zł, przeglądu przed zimą ze zmianą oleju w cenie 399 zł oraz wymianę kół i opon w promocyjnych cenach 99 i 199 zł. Bardzo popularna jest także oferta Program5+, która polega na przedłużeniu standardowej, czteroletniej oferty gwarancyjnej na następne lata.

serwis seatWówczas serwis Seat udziela atrakcyjnych rabatów na wszystkie usługi serwisowe oraz cykliczne przeglądy. Seat umożliwia również wykonanie profesjonalnego przeglądu pojazdu przed zakupem auta, wówczas klient ma 100%, iż samochód, na który się decyduje jest całkowicie sprawny. Wato również wspomnieć o atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach przeglądów, które oferują autoryzowane salony Seata. Cena podstawowego przeglądu kosztuje zaledwie 99 zł, istnieje również możliwość wykupienia atrakcyjnych pakietów usług, które pozwalają nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Każda tego typu usługa wiąże się również z wydaniem specjalnego certyfikatu wiarygodności, który potwierdza wykonanie przeglądu (certyfikaty te są niezbędne m.in. przy sprzedaży auta). Na chwilę obecną Seat posiada ponad 50 autoryzowanych serwisów, które działają na terenie całej polski. Serwisy te wyposażone są w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane narzędzia oraz urządzenia, które umożliwiają gruntowne przeglądy wszelkich parametrów pojazdów.

Warto również wspomnieć o tym, że w salonach tych mamy możliwość zakupić autoryzowane, oryginalne części do samochodów oraz liczne produkty dedykowane pielęgnacji auta. Seat umożliwia również darmową konsultację z ekspertami, którzy ustalą przyczynę awarii naszego samochodu, wykryją wszelkie usterki i opracują dla nas personalny plan naprawczy.