foteliki samochodowe recaro

Nowoczesny fotelik samochodowy Recaro Privia

Decydując się na wybór odpowiedniego fotelika samochodowego dla naszego dziecka, trzeba wziąć pod uwagę kilka podstawowych kryteriów. Fotelik musi być przede wszystkim bezpieczny i wygodny, a więc dopasowany do wagi i wzrostu naszego dziecka, a także do samochodu, w którym będzie przewożone dziecko.

Foteliki o unikalnym wyglądzie

foteliki samochodowe recaroNajbardziej prestiżową firmą na polskim rynku fotelików samochodowych jest Recaro. Nowoczesne foteliki samochodowe recaro cechują się unikalnym wyglądem, spełnianiem wymogów bezpieczeństwa i komfortem użytkowania. Docenionym przez wielu rodziców i wręcz kultowym modelem jest Recaro Privia. To sprzęt przeznaczony dla najmłodszych użytkowników, o wadze do 13 kg. Recaro Privia zwyciężył w teście organizowanym przez Stiftung Warentest i uzyskał łączną ocenę „bardzo dobrze”. Jest to najwyższy wynik kiedykolwiek przyznany przez tę instytucję fotelikowi dziecięcemu. Poza tym, fotelik Recaro Privia uzyskał też dobre noty w zderzeniowych testach ADAC. Według kilku niezależnych instytucji to najbezpieczniejszy fotelik dziecięcy. Dzięki innowacyjnemu systemowi Hero, łączącemu konstrukcję zagłówka, pasów i osłony barkowej, dziecko jest bardziej zabezpieczone przed ewentualnym uderzeniem. Zaawansowany system ochrony bocznej dzięki wysokim osłonom bocznym chronią dziecko podczas uderzeń bocznych.

foteliki samochodowe recaroDo fotelika dołączona jest miękka wkładka redukcyjna dla noworodków, umożliwiająca wygodną jazdę najmłodszym pasażerom. Fotelik został wykonany ze specjalnych energochłonnych materiałów, absorbujących energię uderzenia. Jednocześnie tapicerka jest wykonana z przewiewnego, oddychającego materiału, zapewniającemu dziecku komfort cieplny nawet w bardzo gorące dni. Obsługa i instalowanie fotelika w samochodzie są proste, intuicyjne i zajmują dosłownie kilka minut. Nosidełko wyposażone jest w ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu przenoszenie leżącego w nim dziecka jest łatwe i lekkie. Fotelik montujemy w samochodzie tyłem do kierunku jazdy albo za pomocą pasów bezpieczeństwa albo używając do tego bazy Isofix. Dodatkowo możemy dokupić do fotelika specjalną folię przeciwdeszczową i moskitierę, stanowiące dodatkową ochronę dla malucha.

Recaro Privia jest kompatybilny z większością popularnych modeli wózków. Wybór bezpiecznego i jednocześnie wygodnego fotelika nie jest łatwym zadaniem. Jednak po przeanalizowaniu rynku pod kątem kilku kryteriów, będziemy mogli zdecydować się na model najbardziej odpowiedni dla naszego dziecka, który zapewni mu bezpieczne i wygodne podróżowanie w trakcie jazdy samochodem.