samochody importowane ze stanów

Najczęściej wybierane marki samochodów importowanych

Sprowadzanie samochodów z Ameryki nie jest aktualnie niczym skomplikowanym. Na rynku można znaleźć wiele firm, które oferują swoje usługi w zamian za uzyskanie prowizji po zakończeniu zlecenia. Wystarczy tylko wybrać aukcję , która nas interesuje, a pośrednik udaje się na miejsce, sprawdza zgodność stanu technicznego z opisem oraz wszystkie papiery.

Samochody ze Stanów Zjednoczonych

samochody importowane ze stanów	Po dokonaniu zakupu organizuje przewóz kontenerem do kraju, gdzie ostatecznie samochód trafia na naszą posesję. Powstają nawet raporty, które ukazują jakie marki są najczęściej sprowadzane ze Stanów. Na sprowadzenie samochodu z zagranicy decydują się zazwyczaj osoby, które poszukują unikatów wśród samochodów, które wychodziły tylko na rynek amerykański. Zależy im na niemal kolekcjonerskim stanie, by wkładając niewielką sumę pieniędzy w naprawę uzyskali bardzo cenny egzemplarz. Nie można jednak zapomnieć o osobach poszukujących samochodów za oceanem w celach sprzedaży ich drożej w naszym kraju. Nadal jednak są to samochody o dużej wartości rynkowej, które opłaca się sprowadzać i naprawić niewielkim kosztem. Najczęściej na liście znajdują się luksusowe samochody importowane ze stanów, które posiadają zdecydowanie lepsze wyposażenie oraz wygląd wewnętrzny, ale również zachowane egzemplarze niepowtarzalnych marek.

samochody importowane ze stanów	Wśród nich warto wyróżnić oczywiście Mercedesa, Audi, czy BMW, które w Polsce zaliczane są do samochodów wyższej klasy. Z kolei wśród klasyków można znaleźć takie modele jak Ford Mustang, Lincoln czy Chevrolet Corvette. Nie są to jednak wszystkie marki, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Na listach importowych często można trafić na prawdziwe perły klasyki amerykańskiej motoryzacji, które dla nich nie mają tak dużej wartości, jak w Europie. Warto więc poszukiwać takich egzemplarzy na zagranicznych aukcjach oraz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy sprawdzą wszelkie dokumenty oraz dostarczą auto do nas. Po odrestaurowaniu nietypowych marek można zarejestrować je jako zabytki, bądź dobrze sprzedać kolekcjonerom. Każdego dnia trafiają do naszego kraju setki samochodów ze Stanów, co wynika głównie z dużej ilości importerów.

Oferują oni profesjonalne i kompletne usługi sprowadzenia samochodu za niewielką cenę, która i tak jest opłacalna. Wśród nich można znaleźć zarówno ekskluzywne, jak i przeciętne modele trafiające tutaj ze względów zarobkowych. Często wartość pojazdu w Ameryce jest zdecydowanie niższa niż u nas, i nawet po doliczeniu kosztów transportu oraz cła można dość sporo na nich zarobić.