wyjazd na wyścig F1

Czy firmowe wyjazdy na F1 to dobry pomysł?

Wyjazdy integracyjne dla firm już od dłuższego czasu, cieszą się bardzo dużą popularnością. Nic dziwnego, gdyż takie właśnie wyjazdy, mogą się bardzo mocno przyczynić do nawiązywania bardziej trwałych relacji między członkami zespołu. Ważne jest jednak, aby wyjazdy takie były przygotowane z pomysłem, a ich przebieg, aby był zaskakujący dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Oglądanie wyścigów F1

Biorąc to pod uwagę nie powinno dziwić, że obecnie coraz większa liczba firm decyduje się na organizację wyjazdów na formułę F1. Firmowy wyjazd na wyścig F1 może być doskonałym pomysłem, gdyż wyścigi te należą do jednych z bardziej prestiżowych wydarzeń sportowych. Co jednak jeszcze istotniejsze obecnie w Polsce nie odbywają się wydarzenia z tej dyscypliny sportu, a zorganizowanie samodzielnego wyjazdu może być zbyt dużym wydatkiem dla zdecydowanej większości osób. Dlatego właśnie pomysł wyjazdu na taki wyścig, zorganizowany przez firmę, może być doskonałym pomysłem dla większości członków zespołu. W takim wypadku, decydując się na zlecenie zorganizowania takiego wyjazdu firmom zewnętrznym, można liczyć na zorganizowanie przez nią wszelkich formalności, od organizacji niezbędnych wejściówek na wyścig, poprzez zorganizowanie transportu na miejsce odbycia wyścigu, aż po zapewnienie odpowiedniego noclegu wszystkim członkom zespołu.

wyjazd na wyścig F1Firmy, które zajmują się organizacją takich wydarzeń, są w stanie bezproblemowo zorganizować wyjazd grupowy na wydarzenia związane z formułą F1, odbywające sie w Austrii, Francji, czy też we Włoszech. Szczególnie cenna okazuje się być pomoc takich firm przy zorganizowaniu wejściówek na tor, które zazwyczaj, osobom prywatnym, nie dysponującym żadną bazą kontaktów, będzie uzyskać niezwykle trudno. Wyjazd grupowy w przeliczeniu na jedną osobę, jest związany również ze znacznie mniejszym kosztem, niż w przypadku wyjazdu w pojedynkę na F1. Jeżeli chodzi o samą cenę takiego właśnie wydarzenia, może być ona bardzo zróżnicowana, zależy przede wszystkim od rangi danego wyścigu, ale także od odległości do kraju docelowego. Integracyjne wyjazdy grupowe, cieszą się wraz z biegiem czasu, coraz większą popularnością. Nic dziwnego, gdyż są to wydarzenia sportowe o bardzo wysokiej randze, co wiąże się również z pewnymi trudnościami jeśli chodzi o uzyskanie wejściówek na takie wydarzenie.

Dlatego też dobrym pomysłem okazuje się być zlecenie organizacji takiego właśnie wydarzenia, zewnętrznym firmom, które są w stanie zorganizować takie wyścig oraz związane z nimi noclegi, bez żadnego problemu.